Každý môže doma dýchať 3x čistejší a zdravší vzduch

Čističky vzduchu odstraňujú škodlivé látky, ktoré by sa inak dostali do našich pľúc. Podmienkou sú vyspelé technológie s výkonnou filtráciou. Oceníte ich najmä teraz, keď prichádza sezóna alergií.

Zabezpečiť čistý vzduch u seba doma alebo v práci je výzva, ktorá je v súčasnosti naliehavejšia, než kedykoľvek predtým.

Proti prachu, peľu, vírusom a baktériám

Vzduch, ktorý doma dýchame, nie je zďaleka taký zdravý, ako si myslíme. Často obsahuje alergény, vírusy a baktérie nebezpečné pre naše zdravie. Aj preto máme v našej populácii čoraz viac alergikov a astmatikov, ktorým takýto vzduch škodí najviac. Zvlášť ohrození a zraniteľní sú ľudia so slabšou imunitou. Našťastie, riešenie tohto problému ponúka moderná technika, predovšetkým čističky vzduchu. Odstraňovaním škodlivín zo vzduchu dokážu redukovať symptómy astmy a alergií na minimum a priaznivo vplývajú aj na kvalitu spánku.

Otázkou však je, aké zariadenia sú vhodné do našich domácností. V prvom rade si treba všímať, či majú zabudované vyspelé technológie, ktoré zaručujú účinnú filtráciu. Veľkým plusom sú tiež nezávislé certifikáty, ktoré potvrdzujú dosahované efekty pre hygienu vzduchu. Keď ide o zdravie odporúčame len tú najvyššiu kvalitu, ktorú v tomto segmente reprezentujú napríklad čističky japonského výrobcu DAIKIN.

Čističky Daikin s vyspelými technológiami

Prvým odporúčaným modelom je čistička vzduchu DAIKIN MC70L, ktorá využíva pokročilú technológiu Streamer. Tá spoľahlivo filtruje čiastočky prachu, ktoré by mohli predstavovať vážne riziko pre vaše zdravie. Dôkazom výkonnej filtrácie je i fakt, že v režime turbo zvládne naozaj veľké prúdenie vzduchu, a to až 430 m3/h. Vyniká tiež mimoriadne tichou prevádzkou, úroveň akustického tlaku je znížená na 16 dB, čo je tichšie než šepot. Navyše je ľahká, kompaktná a jednoducho sa čistí.

V prípade, že potrebujete čistenie a zvlhčovanie vzduchu v jednom, odporúčame model DAIKIN MCK75J URURU. Stačí, keď naplníte nádobu s objemom 4 litre a miestnosť sa zvlhčí s maximálnym výkonom 600 ml/h. Čo sa týka čistenia vzduchu, špičková technológia Flash Streamer generuje vysokorýchlostné elektróny, ktoré účinne rozkladajú baktérie, vírusy, prach a alergény. Aj vďaka tomu je tento model certifikovaný nezávislým laboratóriom TÜV Nord Testing Laboratory pre hygienu interiérového vzduchu.

Teraz s výhodnými zľavami na oba modely

Naša spoločnosť ECO TECHNOLGIES vám teraz ponúka oba modely za mimoriadne výhodných podmienok. Čističku DAIKIN MC70L teraz získate so zľavou 25 % iba za 459 € s DPH. Čističku DAIKIN MCK75J URURU so zľavou 15 % iba za 695 € s DPH. Navyše, dopravu ku vám domov alebo do firmy máte zadarmo. Využite túto jedinečnú príležitosť a vo svojich priestoroch budete dýchať až 3x čistejší a zdravší vzduch.