Daikin Stylish – inovácia, ktorú si v lete zamilujete

Každým slnečným dňom je leto o krok bližšie a mnohí z vás si už teraz predstavujú ako ho strávia. Radosť z oteplenia však môže rýchlo vystriedať stres spôsobený návalom letných horúčav, ktoré vás dokážu zahnať do najtemnejších kútov vášho bytu  ako vyhnancov pred slnkom. Môžete ho teda stráviť v sprche, s novinami v ruke alebo pred ventilátorom, no váš komfort tým značne utrpí. Poradíme vám, ako si zabezpečiť leto, na ktoré budete odteraz spomínať len s úsmevom na tvári.

Praktický  designový doplnok

Rozhodnutie zakúpiť  klimatizáciu je niekedy náročné, avšak teplotné rozdiely a multifunkčnosť najnovších modelov dovedú ľudí často k záveru, že táto investícia stojí za zváženie, najmä ak vám zabezpečí leto príjemne strávené aj v pohodlí vášho domova. S kúpou však prichádza ďalšie závažné rozhodnutie…Kam ju umiestniť? Táto dilema dokáže niekedy poriadne potrápiť a vy zistíte, že toto zariadenie v miestnosti len tak ľahko neskryjete.  Značka Daikin sa rozhodla obrátiť túto slabosť na benefit a vytvorila novú radu, ktorá lahodí vkusu zákazníka nielen po funkčnej, ale aj estetickej stránke. Do vášho domova tak pribudne klimatizácia a nový designový doplnok v jednom. Na trhu sa ponúka v troch farebných prevedeniach, ktoré dokonale ladia s akýmkoľvek interiérom. Predstavujeme vám klasickú bielu, luxusnú striebornú a elegantný drevo dekor, ktoré vás presvedčia, že aj chladiť sa dá štýlovo.

 

Multifunkčná čistička vzduchu

Alergici pozor! Daikin Stylish myslí aj na vás. Vďaka funkcii Flash Streamer sa stane vašim osobným strážcom pred nástrahami škodlivého ovzdušia. Rozlúčte sa s alergénmi, prachovými časticami a nepríjemným pachom a pustite do svojej domácnosti vzduch najvyššej kvality. Vďaka inovatívnej technológii tiež reguluje a udržiava vlhkosť na úrovni, ktorá zodpovedá ideálnym podmienkam pre komfortný pobyt v miestnosti.  Ak vám teda záleží na teplotných podmienkach v interiéri rovnako, ako na kvalite vzduchu, ktorý dýchate, Daikin sa stane rýchlo vašim verným priateľom.

 

Priateľ do voza aj do koča

Nehromaďte doma vždy najnovšie modely chladiacich a zahrievacích zariadení.

Čo tak ušetriť trochu miesta a zakúpiť namiesto dvoch produktov jeden, ktorý sa o vás postará celý rok? Daikin Stylish plní totiž nielen funkciu klimatizácie, ale aj vykurovacieho zariadenia, čističky a regulátora vlhkosti v jednom. Jedna investícia tak pokryje vaše  všestranné potreby a vy môžete vyčerpávajúce nákupy najbližšie roky pokojne vynechať.

 

Strážca vašej energetickej spotreby

Ďalšou z inovácií, ktoré táto klimatizácia ponúka je chladivo R32. Prečo by vás mala táto informácia vlastne zaujímať? Najmä preto, lebo tento typ je energeticky úspornejší, čo znamená, že je šetrnejší nielen k životnému prostrediu, ale aj k vašim peňaženkám. A to už určite stojí za zmienku. Vďaka online aplikácii môžete navyše kontrolovať jej spotrebu a mať tak všetky svoje výdavky stále pod palcom.

 

Tichý majordóm

Ako by sa vám pozdávala predstava mať doma vysoko výkonného asistenta, ktorý pracuje tak nenápadne, že o ňom ani neviete? Daikin zhmotnil túto predstavu do zariadenia, kvôli ktorému už nebudete chcieť odísť z domu.  Nemusíte mať však obavy. Teplotu vo vašej domácnosti môžete regulovať rýchlo a jednoducho odkiaľkoľvek. Prostredníctvom pokynov cez aplikáciu Online Controller bude váš domov vždy pripravený na váš príchod a aktuálne tepelné požiadavky – v zime vás privíta hrejivým teplom a v lete naopak osviežujúcim vánkom. Ak ste pri klimatizáciách zvyknutí na pravidlo vyšší výkon – väčší hluk, tak vás táto mašinka znova príjemne prekvapí. Daikin Stylish bola navrhnutá tak, aby sa jej pôsobenie eliminovalo najmä na zrakové vnímanie, preto jej prítomnosť v domácnosti  takmer nepostrehnete.

 

Detailista vhodný aj pre tých najnáročnejších

Medzi ďalšie jej výhody, ktoré prispejú k vašej maximálnej pohode patrí mriežkový snímač, ktorý sleduje aktuálne teploty v miestnosti a rozmiestňuje vzduch rovnomerne do všetkých potrebných oblastí. O váš maximálny komfort sa postará aj Coanda efekt, teda cielené prúdenie v závislosti od aktuálnych potrieb. V lete sa vďaka nemu vyhnete priamemu zásahu studeného vzduchu a v zime sa postará o to, aby ostali vaše chodidlá pekne v teple.  

 
Daikin Stylish v sebe spája inteligenciu, vysokú funkčnosť a špičkový dizajn, ktoré z neho robia klimatizáciu pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí sa neuspokoja s ničím iným, ako s maximálnym komfortom. Toto inovatívne zariadenie môže byť novým členom rodiny aj u vás doma. Dajte navždy zbohom extrémnym horúčavám a začnite sa tešiť na leto ešte dnes.